Kullanım Şartları

Bu belge, cafeelemani.com ve ziyaretçileri arasındaki kullanım şartlarını içermektedir. Genel ve kanuni sorumluluklarınızı öğrenmek adına, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olan şartları detaylı bir biçimde okumanız gerekmektedir. Şayet aşağıda yer alan kuralların tamamını ya da bir kısmını kabul etmiyorsanız, cafeelemani.com isimli web sitesini herhangi bir amaçla kullanmayınız. cafeelemani.com aşağıda yer alan kullanım şartlarını ve genel koşulları dilediği zaman ve dilediği şekilde değiştirme hakkını kendinde saklı tutar. Şayet cafeelemani.com sayfasını ziyaret ediyorsanız, kullanım şartları sayfasını da ziyaret etmeniz gerekmektedir. İşbu sebepten www.cafeelemani.com adresini ziyaret eden kişilerin, kullanım şartları sayfasını da ziyaret ettiği kabul edilir ve tüm ziyaretçiler kullanım şartları belgesinden sorumludur.

Genel Açıklama

cafeelemani.com hizmetlerini kullanmanız, sizin ve cafeelemani.com arasındaki şartları kabul ettiğiniz ve hizmetleri kullandığınız süre boyunca da, zamanla değiştirilebilecek bu şartların son hâline bağlı kalacağınız anlamına gelmektedir. cafeelemani.com sitesinde yer alan tüm hizmetler yasal dayanak çerçevesindedir.

Yasal Dayanak

cafeelemani.com, Özel İstihdam Büroları Genelgesi (2016/1)’nin “Kurumdan İzin Alınmasını Gerektirmeyecek Durumlar” başlıklı 2.10 maddesi (2.) bendi olan “İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır.” ifadesi uyarınca; sadece iş arama motoru ve seri ilan (açık işe ait bilgilerin açık bir biçimde yayınlandığı) web sitesidir.

Temel Şartlar ve Koşullar

1- cafeelemani.com sitesini kullanmanız işbu belgedeki şartları ve bu şartların herhangi bir zamanda herhangi bir biçimde değiştirilmesini kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

2- Site, tüm gelirlerini gazete ilanı, internet ilanı ve üçüncü taraf reklamlar seçeneği ile sağlamaktadır. Sitenin tüm ziyaretçileri, işbu kullanım sözleşmesi aracılığı ile site içeriklerinde yer alan reklamların yayınlanmasını kabul etmektedir. Site ziyaretçilerinin sitede yer alan reklamlarla etkileşimi ise yalnızca ve direkt olarak ziyaretçinin kendi özgürlüğü ve sorumluluğu kapsamındadır.

3- Site kullanımı internet üzerinden erişim sağlayan tüm kullanıcılara açıktır. Ancak yanlış, eksik ya da hatalı bilgi ve/veya uygun olmayan görsel kullanımı içeren ilanın siteye kaydedilmesi halinde sitenin kullanımı ziyaretçi bazında geçici ya da sürekli olarak engellenebilir. İlan kapsamı dışında yer alan tüm duyurular, reklam amacı içeren firma bilgileri ya da üyelik satışı gibi bilgilerin yer alması durumunda; ilan edilen her türlü bilgi, metin ve görselin silinme ya da değiştirilme hakkını cafeelemani.com saklı tutar.

4- Sitede belirtilen güvenlik kurallarına dolaylı ya da doğrudan uyulmaması halinde bu ihlali gerçekleştiren kişi ya da kurumlar hakkında kanuni işlem uygulanma hakkı saklıdır. cafeelemani.com sitenin genel güvenlik sistemini kısmen ya da tamamen tehdit edecek her türlü çalışmayı, sitede kullanılan yazılımları engelleyecek her türlü faaliyeti ve site imajına aykırı davranan tüm kullanıcılarla ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

5- Sağladığınız içerikler tüm cafeelemani.com kullanıcıları, internet siteleri ve arama motorları tarafından görüntülenebilir. Bilinmesini istemediğiniz ya da doğruluk içermeyen bilgi ya da ilanları cafeelemani.com servisine iletmemeniz gerekmektedir.

6- Sitede üyelik sistemi yer almamaktadır. İş arayan kişilerden herhangi bir başvuru ya da kayıt aşamasına tabi olunması talep edilmemektedir. İş ilanlarında ise başvuru butonuna yer verilmemektedir.

7- Site iş arayan kişilerden hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir. Kullanıcılarından herhangi bir menfaat sağlamamaktadır ve bu tür amaçları içeren hiçbir sürece de aracılık etmemektedir.